Curesponse

בדיקה חדשנית להתאמה אופטימלית של הטיפול בחולי סרטן – רפואה מותאמת אישית

בדיקת ™cResponse משלבת ריצוף גנומי מהיר עם בחינת הרגישות של הגידול הסרטני לטיפולים אונקולוגים שונים, ומאפשרת את בחירת הטיפול המיטבי והמתאים ביותר לכל מטופל
  • שילוב של בדיקה גנומית מהירה והערכת הרגישות לטיפולים אונקולוגים למציאת הטיפול המיטבי לסרטן
  • מסייעת בתיעדוף הטיפולים לסרטן על פי מידת יעילותם בכל מטופל
  • בדיקת רגישות לטיפולים כימותרפיים וביולוגים חדשניים, הן כתרופה בודדת והן כשילוב של מספר תרופות
  • הימנעות מטיפולים לא יעילים הגורמים לתופעות לוואי וסבל מיותר
  • תוצאות מהירות תוך כ – 14 ימי עסקים
  • כיסוי כספי על ידי קופות החולים וחברות הביטוח (בהתאם לתנאי הפוליסה)
  • רפואה מותאמת אישית לחולי סרטן
מהי בדיקת ™cResponse

מהי בדיקת ™cResponse

הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על נטילת רקמה בביופסיה או בניתוח וגידולה בתנאי מעבדה באופן ייחודי המשמר את המערכת המורכבת של הגידול וסביבתו לאורך זמן. כך ניתן לבדוק על רקמת הגידול מספר טיפולים שונים, כגון טיפולים כימותרפיים וטיפולים ביולוגיים חדשניים (הן כתרופה בודדת והן כשילוב של מספר תרופות), ולתעדף אותם על פי מידת היעילות שלהם בהרס התאים הסרטניים.

הבדיקה מיועדת לכל סוגי הגידולים הסולידיים (כגון: סרטן שד, סרטן ריאה, סרטן לבלב, סרטן מעי, סרטן מוח, סרטן קיבה, סרטן ראש-צוואר, סרקומה, סרטן שחלה, סרטן רחם, סרטן כליה, סרטן שלפוחית השתן וכו’).

חלון הזמנים שבו הרקמה גדלה במעבדתנו מאפשר ריצוף מהיר של הגנום הסרטני וזיהוי מוטציות בעלות משמעות טיפולית. הריצוף הגנומי כולל 57 גנים בעלי חשיבות קלינית ומכסה מעל 1000 מוטציות, שלהן משמעות בקבלת החלטות טיפוליות. דו”ח סופי המפרט את תוצאות הבדיקה מסופק עד שלושה שבועות מיום קבלת הרקמה הגידולית במעבדה.

מי אנחנו

Curesponse - מי אנחנו

הטכנולוגיה עליה מבוססת החברה החלה כפיתוח במעבדתו של פרופ’ רביד שטראוסמן, רופא וחוקר בכיר במכון וייצמן, העוסק בחקר הסרטן ופרסם מאמרים רבים על חשיבות הסביבה הגידולית והשפעתה על התגובה של הגידול לטיפולים שונים לסרטן.

קיוריספונס עובדת בשיתוף פעולה עם בתי חולים ואונקולוגים ברחבי הארץ. הבדיקה מבוצעת במעבדות החברה הממוקמות בפארק המדע ברחובות.

החברה מחזיקה בתקן ISO15189 למעבדות רפואיות וקיבלה את אישור משרד הבריאות לשווק הבדיקה (ראה כתב ויתור בתחתית הדף)

בנוסף, קיוריספונס מבצעת מחקרים קליניים במרכזים שונים בארץ ובחו”ל והתוצאות עד כה מצביעות על מתאם גבוה בין תוצאות הבדיקה לתגובה הקלינית של החולים, באינדיקציות שונות.

לאתר קיורספונס www.curesponse.com

מה מיוחד בבדיקת ™cResponse

בדיקת ה-cResponse הינה הבדיקה היחידה המשלבת ריצוף גנומי מהיר וסריקה של החלופות הטיפוליות על הגידול עצמו, בנוכחות הסביבה הגידולית, אשר הוכחה במחקרים רבים כחשובה מאוד בחיזוי הצלחת הטיפול לסרטן. את הבדיקה ניתן לבצע על רקמה גידולית “חיה” וטרייה, מביופסיה או מניתוח, של גידולים סולידיים (סרטן שד, סרטן ריאה, סרטן מעי, סרטן לבלב, סרטן מוח, סרטן קיבה, סרטן ראש-צוואר, סרקומה, סרטן שחלה, סרטן רחם, סרטן כליה, סרטן שלפוחית השתן וכו’).

הייחודיות של בדיקת ה – cResponse היא שניתן לבדוק בה תרופות בודדות או שילובים שונים של תרופות כימותרפיות וביולוגיות המוצעים ע”י האונקולוג המטפל.

כיצד בדיקת ™cResponse תסייע לך

הבדיקה משקפת את מידת היעילות של טיפולים שונים (כימותרפיה וטיפולים ביולוגיים חדשניים) על הגידול שלך, ותסייע לאונקולוג המטפל לבחור את הטיפול היעיל והמתאים ביותר עבורך ולסרטן הספציפי שלך  – רפואה מותאמת אישית!

כתבו עלינו

כתבו עלינו

בדיקה חדשנית לנשים עם סרטן שד מסייעת להתאמה אופטימלית של הטיפול 

ההבנה של סוגי סרטן שונים שמגיבים לסוגי טיפול שונים הובילה גם להבנה שיש צורך “לתפור” טיפול ספציפי לכל חולה. כך מתבצעת הבדיקה שמאפשרת לבחור את הטיפול המותאם.

הבדיקה שמאפשרת לחזות אילו תרופות יועילו לחולי סרטן ואילו לא

טכנולוגיה ישראלית שפותחה במכון ויצמן מאפשרת לקבוע איזו תרופה תועיל לחולים אונקולוגיים ואיזו לא, וכך להגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה של הטיפולים ולחסוך טיפולים לא יעילים ותופעות לוואי מיותרות. הטכנולוגיה פורצת הדרך של חברת קיוריספונס מאפשרת לקחת דגימות מגידולים סרטניים ולבחון את ההשפעה של תרופות שונות על הגידול, והיא מציעה לאונקולוגים כלי רב עוצמה להתאמה אישית של הטיפול בחולי סרטן.

הסכם שיתוף פעולה בין חברת מגדל לקיוריספונס “מגדל ביטוח משיקה שיתוף פעולה חדש עם חברת Curesponse, במטרה להוביל את הטיפול הנכון והיעיל ביותר נגד מחלת הסרטן. במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, מגדל תעניק למבוטחי הבריאות שלה ולמצטרפים חדשים כיסוי לביצוע בדיקת Curesponse בעת הצורך.”

“גאים לקחת חלק משמעותי במסעה של ד״ר ארנה ברי לניהול מחלת הסרטן – בדרך מעוררת השראה. ארנה יקרה- בריאות טובה!!”

“הטיפול בסרטן מגוון ומורכב פעמים רבות משילוב של ניתוחים, הקרנות וטיפול תרופתי, הכולל כימותרפיה, טיפול הורמונלי, טיפול ביולוגי ואימונותרפיה. בחירת הטיפול האונקולוגי מתבססת על פרוטוקולים התלויים במאפייני הגידול, סוג הגידול, תת-סוג הגידול ועוד. מטרת הטיפולים היא לפגוע בתאים הממאירים ולמזער את הסיכוי להישארות של רקמות סרטניות, ולו הקטנות ביותר, שעלולות להוביל להישנות המחלה….”

Testimonials

מספרים עלינו

סיפורה האישי של ארנה

“אני מבקשת להודות לצוות של קיוריספונס על הבדיקה שנערכה על הגידול הסרטני שהוצא מגופי והועבר אליכם תוך פחות משעה מעת שהוצא מגופי.

במהלך חמש השנים האחרונות נחשפתי לצורך בהתאמה אישית של טיפולים כנגד הסרטן. בחודש פברואר 2021 ביצעתי אצלכם בדיקה מותאמת אישית חדשנית, המשלבת סריקה מהירה של המבנה הגנומי של הגידול, מיד עם הוצאתו מגופי, עם בחינת הרגישות של הגידול למגוון טיפולים.

הייחוד של הבדיקה הנובע מהשילוב של ריצוף גנומי מהיר עם בחינת התגובה בסביבתו הטבעית של הגידול, הכוללת את גם את התאים שאינן סרטניים שנצמדים לתאי הגידול ושיש להם תפקיד מכריע בפיתוח מנגנוני העמידות של הסרטן לטיפולים, הניב תוצאה חשובה עבורי. בתוך שבוע וחצי קיבלתי מידע ממוקד, מקיף ומשמעותי שיסיע לרופאים המטפלים בי בתהליכי קבלת ההחלטות על המשך הטיפול במחלה. מסתמן שלולא התוצאות שקבלתי מכם, לא הייתה מתקבלת ההמלצה לתרופה המתאימה והאפקטיבית ביותר.

בכבוד רב ובתודה רבה,
ד”ר ארנה ברי”

פרופ’ רענן ברגר

מנהל המערך האונקולוגי שיבא תל השומר

“באינדיקציות מסויימות ובקווי טיפול בהם סיכויי ההצלחה עומדים על כ30-40%, ניצבת בפני האונקולוגים דילמה קשה בבחירת הטיפול לחולי סרטן. כיום לא קיים כלי מהימן שיכול לסייע בתהליך קבלת ההחלטות.

פלטפורמת cResponse , בהיותה שילוב של בדיקה גנומית ופונקציונאלית, נמצאת בתיקוף קליני ועשויה לתת ערך משמעותי במצבים אלה ולסייע בתיעדוף הטיפולים עבור כל חולה. בנוסף, במצבים שבהם חולים זקוקים לטיפול כימותרפי לפני ניתוח (טיפול נאו-אדג’ובנטי) או להוצאת גידול או גרורה או אדג’ובנטי (טיפול תומך לאחר ניתוח), וקיימת התלבטות לגבי הטיפול היעיל ביותר, בדיקה גנומית ופונציונאלית משולבת עשויה לתת מענה ולסייע בקבלת ההחלטה”.

ד"ר יואב מדן

מספר על הבדיקה שביצע וכיצד השפיעה עליו

אנא, שים לב שבדיקת ה- cResponse™ נועדה לשימוש ע”י אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הבריאות, למטרות מידע בלבד. הדוח איננו מהווה אבחון קליני, ייעוץ רפואי או תחליף לייעוץ מקצועי של גורם רפואי מוסמך. הד”וח אינו מיועד להוות הקלט היחיד לאבחון, פרוגנוזה, או כבסיס העיקרי לקבלת החלטות טיפוליות. יש להתחשב בהיסטוריה הרפואית בעת קבלת החלטות טיפוליות כלשהן, ועל קביעת הטיפול הנבחר להיעשות על סמך הניסיון והשיפוט הקליני של הרופא המטפל. כל החלטות הטיפול יהיו באחריותו המלאה של הגורם הרפואי המטפל. Curesponse אינה מבטיחה את היעילות של כל מהלך פעולה ספציפי, משאבים ספציפיים, בדיקות ספציפיות, רופא או ספקי שירותי בריאות אחרים ספציפיים, תרופות ספציפיות, תכשירים ביולוגיים ספציפיים, מכשירים רפואיים ספציפיים או מוצרים ספציפיים אחרים, הליכים ספציפיים, חוות דעת ספציפית או מידע ספציפי אחר העשויים להיות מוזכרים בדוח. Curesponse אינה נותנת ערובה לכך שתרופה מסוימת כלשהי שהוזכרה בד”וח תהיה יעילה לטיפול במחלה ואינה מבטיחה או נותנת ערובה להשפעות שעשויות להיות לתרופה כזו על המטופל.

אופנהיימר 2, בניין העוגן B, קומה 14 , רחובות. | טל: 972-54-8991150 מייל: support@curesponse.tech

אנא השאירו פרטים ונציג מטעמנו יצור קשר בהקדם

אנא השאירו פרטים
ונציג מטעמנו יצור קשר בהקדם
אופנהיימר 2, בניין העוגן B, קומה 14 , רחובות. טל: 972-54-8991150+ מייל: support@curesponse.tech