headerpatients.jpg
110118_curesponse_logo.png

בדיקה ייחודית חדשנית וממוקדת, המשלבת את הערכת תגובת הרקמה למגוון תרופות וריצוף גנומי מהיר, להתאמה אופטימלית של הטיפול לחולי סרטן

iso.png

בדיקת ™cResponse המשלבת ריצוף גנומי מהיר עם הערכת תגובה ממוקדת של טיפולים על רקמת הגידול, מאפשרת תיעדוף של טיפולים שונים, כאשר קיים קושי לקבוע איזו אופציה מתאימה ביותר לחולה סרטן ספציפי

הבדיקה

microscope icon

הטכנולוגיה מבוססת על נטילת רקמה בביופסיה או בניתוח וגידולה בתרבית תלת מימדית באופן ייחודי המשמר את המערכת המורכבת של הגידול וסביבתו לאורך זמן. כך ניתן לבדוק על רקמת הגידול מספר טיפולים שונים, ולתעדף את הטיפולים על פי מידת היעילות שלהם כאשר סביבת הגידול נבדקת גם כן.

חלון הזמנים שבו הרקמה גדלה במעבדתנו מאפשרת ריצוף מהיר של הגנום הסרטני וזיהוי מוטציות בעלות משמעות טיפולית. הריצוף הגנומי כולל 57 גנים בעלי חשיבות קלינית ומכסה מעל 1000 מוטציות, שעשויה להיות להן משמעות בקבלת החלטות טיפוליות. דו"ח סופי המפרט את תוצאות הבדיקה מסופק עד שלושה שבועות מיום קבלת הביופסיה

מי אנחנו

הטכנולוגיה עליה מבוססת החברה החלה כפיתוח במעבדתו של ד"ר רביד שטראוסמן, רופא וחוקר בכיר במכון וייצמן, העוסק בחקר הסרטן ופרסם מאמרים רבים על חשיבות הסביבה הגידולית בניבוי התגובה של הטיפולים לגידול.

החברה מצויה בעיצומם של מחקרים קליניים במרכזים שונים בארץ והתוצאות עד כה מצביעות על מתאם גבוה בין תוצאות הבדיקה לתגובה הקלינית של החולים, באינדיקציות שונות.

 

החברה מחזיקה בתקן ISO15189 למעבדות רפואיות וקיבלה את אישור משרד הבריאות לשווק הבדיקה (ראה כתב ויתור בתחתית הדף)

לאתר קיורספונס www.curesponse.com

כתבו עלינו

"אונקולוגים רבים ניצבים בפני החלטה קשה בבחירת הטיפול המתאים ביותר לחולי סרטן, שהתקדמו במחלתם על קווי טיפול קודמים, ועתה יש למצוא עבורם טיפול אפקטיבי לעצירת התקדמות המחלה. במקרים כאלה, עומדות בפני האונקולוג מספר אפשרויות טיפול ויש צורך בכלי מבוסס מחקרית, שיסייע בתיעדוף האפשרויות הטיפוליות..."

"הטיפול בסרטן מגוון ומורכב פעמים רבות משילוב של ניתוחים, הקרנות וטיפול תרופתי, הכולל כימותרפיה, טיפול הורמונלי, טיפול ביולוגי ואימונותרפיה. בחירת הטיפול האונקולוגי מתבססת על פרוטוקולים התלויים במאפייני הגידול, סוג הגידול, תת-סוג הגידול ועוד. מטרת הטיפולים היא לפגוע בתאים הממאירים ולמזער את הסיכוי להישארות של רקמות סרטניות, ולו הקטנות ביותר, שעלולות להוביל להישנות המחלה...." 

הסכם שיתוף פעולה בין חברת מגדל לקיוריספונס "מגדל ביטוח משיקה שיתוף פעולה חדש עם חברת Curesponse, במטרה להוביל את הטיפול הנכון והיעיל ביותר נגד מחלת הסרטן. במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, מגדל תעניק למבוטחי הבריאות שלה ולמצטרפים חדשים כיסוי לביצוע בדיקת Curesponse בעת הצורך." 

"גאים לקחת חלק משמעותי במסעה של ד״ר ארנה ברי לניהול מחלת הסרטן - בדרך מעוררת השראה. ארנה יקרה- בריאות טובה!!" 

מספרים עלינו

סיפורה האישי של ארנה

"אני מבקשת להודות לצוות של קיוריספונס על הבדיקה שנערכה על הגידול הסרטני שהוצא מגופי והועבר אליכם תוך פחות משעה מעת שהוצא מגופי.

 

במהלך חמש השנים האחרונות נחשפתי לצורך בהתאמה אישית של טיפולים כנגד הסרטן. בחודש פברואר 2021 ביצעתי אצלכם בדיקה מותאמת אישית חדשנית, המשלבת סריקה מהירה של המבנה הגנומי של הגידול, מיד עם הוצאתו מגופי, עם בחינת הרגישות של הגידול למגוון טיפולים.

הייחוד של הבדיקה הנובע מהשילוב של ריצוף גנומי מהיר עם בחינת התגובה בסביבתו הטבעית של הגידול, הכוללת את גם את התאים שאינן סרטניים שנצמדים לתאי הגידול ושיש להם תפקיד מכריע בפיתוח מנגנוני העמידות של הסרטן לטיפולים, הניב תוצאה חשובה עבורי. בתוך שבוע וחצי קיבלתי מידע ממוקד, מקיף ומשמעותי שיסיע לרופאים המטפלים בי בתהליכי קבלת ההחלטות על המשך הטיפול במחלה. מסתמן שלולא התוצאות שקבלתי מכם, לא הייתה מתקבלת ההמלצה לתרופה המתאימה והאפקטיבית ביותר.

בכבוד רב ובתודה רבה,

ד"ר ארנה ברי"

פרופ’ רענן ברגר
מנהל המערך האונקולוגי שיבא תל השומר

"באינדיקציות מסויימות ובקווי טיפול בהם סיכויי ההצלחה עומדים על כ30-40%, ניצבת בפני האונקולוגים דילמה קשה בבחירת הטיפול לחולי סרטן. כיום לא קיים כלי מהימן שיכול לסייע בתהליך קבלת ההחלטות.

פלטפורמת cResponse , בהיותה שילוב של בדיקה גנומית ופונקציונאלית, נמצאת בתיקוף קליני ועשויה לתת ערך משמעותי במצבים אלה ולסייע בתיעדוף הטיפולים עבור כל חולה. בנוסף, במצבים שבהם חולים זקוקים לטיפול כימותרפי לפני ניתוח (טיפול נאו-אדג’ובנטי) או להוצאת גידול או גרורה או אדג’ובנטי (טיפול תומך לאחר ניתוח), וקיימת התלבטות לגבי הטיפול היעיל ביותר, בדיקה גנומית ופונציונאלית משולבת עשויה לתת מענה ולסייע בקבלת ההחלטה".

ד"ר יואב מדן
מספר על הבדיקה שביצע וכיצד השפיעה עליו

 אנא, שים לב שבדיקת ה- cResponse™ נועדה לשימוש ע"י אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הבריאות, למטרות מידע בלבד. הדוח איננו מהווה אבחון קליני, ייעוץ רפואי או תחליף לייעוץ מקצועי של גורם רפואי מוסמך. הד"וח אינו מיועד להוות הקלט היחיד לאבחון, פרוגנוזה, או כבסיס העיקרי לקבלת החלטות טיפוליות. יש להתחשב בהיסטוריה הרפואית בעת קבלת החלטות טיפוליות כלשהן, ועל קביעת הטיפול הנבחר להיעשות על סמך הניסיון והשיפוט הקליני של הרופא המטפל. כל החלטות הטיפול יהיו באחריותו המלאה של הגורם הרפואי המטפל. Curesponse אינה מבטיחה את היעילות של כל מהלך פעולה ספציפי, משאבים ספציפיים, בדיקות ספציפיות, רופא או ספקי שירותי בריאות אחרים ספציפיים, תרופות ספציפיות, תכשירים ביולוגיים ספציפיים, מכשירים רפואיים ספציפיים או מוצרים ספציפיים אחרים, הליכים ספציפיים, חוות דעת ספציפית או מידע ספציפי אחר העשויים להיות מוזכרים בדוח. Curesponse אינה נותנת ערובה לכך שתרופה מסוימת כלשהי שהוזכרה בד"וח תהיה יעילה לטיפול במחלה ואינה מבטיחה או נותנת ערובה להשפעות שעשויות להיות לתרופה כזו על המטופל.

אופנהיימר 2, בניין העוגן B, קומה 14 , רחובות. | טל: 972-54-8991150  מייל: support@curesponse.tech

תודה! פנייתך התקבלה

אנא השאירו פרטים ונציג מטעמנו יצור קשר בהקדם